درباره ما

ما به همراه جمعی از تولید کننده گان گل و گیاه در کشور و در راستای حمایت از مصرف کننده گان و تولید کنند گان ، بر آن شدیم تا با در هم آمیختن تلکنولوژی و طبیعت زیبای این صنعت بتوانیم راه را برای رفع چالش های مطرح در این صنعت هموار نماییم .

متولیان صنعت گل و گیاه در کشور با چالش های زیادی در این صنعت به خصوص در حوزه گل های شاخه بریده روبرو هستند که برخی از این موارد عبارتند از :

1-      وجود واسطه های زیادی بین تولید کنندگان و مصرف کننده گان در صنعت گل و گیاه

2-      قیمت پایین گل و گیاه در سمت تولید کنندگان و قیمت بالای این محصولات برای مصرف کنندگان

3-      عمر کوتاه گل های شاخه بریده به دلیل زمان تلف شده بین برداشت محصول و مصرف

4-      نگهداری ناصحیح و غیر استاندارد از زمان برداشت محصول تا زمان مصرف

5-      زمان بر بودن خرید گل برای افراد و ...

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده و مزيت ها و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند و ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

با عنایت به موارد فوق، تصمیم به راه اندازی و عملیاتی نمودنفروشگاه اینترنتی بازار گل اصفهان نمودیم. در اين فروشگاه مجازي علاوه بر تأمين مايحتاج مصرف کنندگان در اين صنعت سعي بر افزايش اطلاعات عمومي لازم براي حفظ و نگهداري گل و گياه خواهيم داشت. ما مصمم هستیم که با در نظر گرفتن موارد زیر براي دستيابي به هدف والای خود يعني حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان و ترويج فرهنگ استفاده از گل و گياه در جامعه و درهم آميختن طبيعت زيبا با زندگي ماشيني جامعه امروزي براي ايجاد زندگي با کيفيت بالاتر، تلاش نماييم. اين موارد عبارتند از :

1-      ایجاد سهولت خرید و دسترسی آسان مصرف کنندگان گل و گیاه

2-      امکان خرید گل و گیاه با قیمت مناسب توسط مصرف کنندگان

3-      به حداقل رساندن زمان چیده شدن گل تا تحویل به مشتری و در نتیجه در اختیار قراردادن گل با عمر بيشتر و کیفیت بالا به مشتریان

4-         تحویل سفارشات گل و گیاه در کوتاه ترین زمان منطقی ممکن با استفاده از شبکه توزیع گسترده و چابک امکان انتخاب انواع گل و گیاه به سلیقه مشتري

5-      امکان انتخاب انواع گل های شاخه بریده با تزئین های مورد نظر و يا بدون تزئین به صورت دسته‌ای

6-      استفاده از مواد و تکنولوژی های جدید برای افزایش طول عمر گل

7-      ارائه مشاوره رایگان به مصرف کننده گان در خصوص نحوه حفظ، گل آرائی و افزایش طول عمر گل

8-      اشاعه فرهنگ استفاده از گل در محیط زندگی و کار

9-      کوتاه کردن فاصله ی تولید تا مصرف

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین :

بازار گل اصفهان مرجع تخصصی بررسی و آشنایی با انواع گل و فروش اینترنتی گل و گیاه در ایران است. انواع مختلف گل و گیاه با تنوعی بی‌نظیر در بازار گل اصفهان عرضه می‏‏‏‌شود. بازار گل اصفهان در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی گل و گیاه در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان گل و گیاه، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان بازار گل اصفهان می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب گل و گیاه مورد نظر خود، وب سایت بازار گل اصفهان را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان گل های مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمايند. ما بر اين باوريم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری بازار گل اصفهان می‌باشد.

بازار گل اصفهان با ارائه طیف گسترده‏‌ای از تولیدات معتبرترین گلخانه های کشور و با همکاری نزدیک با تولید ‏کنندگان مطرح در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با سلایق متفاوت را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب، مشاوره رایگان نيز از اولویت‏‌های بازار گل اصفهان محسوب می‌شود. بازار گل اصفهان با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان تخصصی و کارشناسی در تعاملات خود با تولید‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین کیفیت را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و بازار گل اصفهان نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت بازار گل اصفهان و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در بازار گل اصفهان بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با ‏کیفیت‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید گل و گیاه در وب سایت بازار گل اصفهان، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.