قانون مندی کسب و کار اینترنتی

سایت بازار گل اصفهان عرضه کننده زیباترین و بهترین گل های سرشاخه طبیعی  ، دسته گل های طبیعی ، تاج گل ، باکس گل  و گلهای گلدانی  می باشد. برای خرید و استفاده از گل ها از بخش های مختلف سایت دیدن فرمایید.

کلیه گل ها دقیقا مشابهه عکسها می باشند و دقیقا همان گل انتخابی را درب منزل تحویل می گیرید و ضمنا محصول ارائه شده مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد . بقیه قوانین  به شرح زیر ارائه می گردد:

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس خرید اینترنتی بازار گل اصفهان و ارسال آن

.

دوستدار طبیعت و زیبایی پسند لطفاً موارد زیر را ، جهت استفاده بهینه از خدمات ارسال آنلاین بازار گل اصفهان به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید.

ورود کاربران به وب سایت بازار گل اصفهان در هنگام ثبت سفارش آنلاین گل ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین گل وب سایت بازار گل اصفهان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین بازار گل اصفهان از سوی شما عزیزان می باشد .

همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب می گردد.

  • قوانین عمومی قابل توجه کاربران گرامی :

که کلیه فرآیند های وب سایت بازار گل اصفهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و سرویسهای بازار گل اصفهان تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت بازار گل اصفهان به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

  • تعریف مشتری یا سفارش دهنده مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که جهت استفاده از خدمات سفارش بازار گل اصفهان در سایت ثبت نام به عمل آورد .
  • ارتباطات الکترونیکی بازار گل اصفهان با کاربران وب سایت خرید آنلاین بازار گل اصفهان ، به مشتریانی که در سایت جهت خرید آنلاین گل  ثبت نام به عمل آورند ، نامه الکترونیکی  حاوی فاکتور خرید از سایت را به پست الکترونیکی وارد شده از طرف کاربر در هنگام ثبت نام ارسال خواهد نمود . همچنین تنها اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سایت وارد میکند ، ملاک مکاتبات و تماس ها جهت هماهنگی و ارسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت . در صورت عدم تمایل به دریافت پست الکترونیک که جهت اطلاع از آخرین محصولات و یا شرایط فروش ویژه ، می توانید از عضویت در خبرنامه وب سایت ارسال بازار گل اصفهان خارج گردید .
  • سیاستهای رعایت حریم شخصی بازار گل اصفهان تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد . تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت خرید و ارسال آنلاین بازار گل اصفهان اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده در بازار گل اصفهان در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد . بازار گل اصفهان با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی ، اعتماد شما به خود را برداشته است.
  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت بازار گل اصفهان همراه با شماره سفارش بوده و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر مورد نظر ارسال خواهد گشت . بازار گل اصفهان همواره در تحویل و ارسال گل و هدیه ، نهایت دقت و تلاش را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بازار گل اصفهان به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا برگرداندن مبلغ سفارش برای بازار گل اصفهان محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای محصول به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین آن کند. مدت زمان ارسال سفارشات از 3 تا 72 ساعت متغیر میباشد که حداکثر زمان ارسال هر محصول در فسمت اطلاعات آن درج شده است در صورت پیشامد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید همانند پایان موجودی محصول و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. بازار گل اصفهان می تواند بدون اطلاع قبلی ، دریافت سفارشات جدید و فروش خود را متوقف نموده اما کلیه سفارشات ثبت شده از قبل توقف سرویس خود را ارسال خواهد نمود . حق متوقف کردن محصولات به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای سایت خرید آنلاین بازار گل اصفهان محفوظ می باشد . در صورت درج قیمت های نا مرتبط محصولات در سایت ،بازار گل اصفهان می تواند سفارش مورد نظر را کنسل و جهت استرداد مبلغ سفارش به مشتری ، اقدامات لازم را به عمل آورد . کاربران موظف هستند که به هنگام درج اطلاعات در بخش ثبت سفارش سایت ، داده ها ی خواسته شده را به طور صحیح و خوانا وارد کنند و در صورت عدم ورود اطلاعات صحیح از طرف کاربر ، پیگیری و تحویل کالا از جانب ایشان امکان پذیر نخواهد بود .
  • خدمات سفارشی سازی  بازارگل اصفهان برای رضایتمندی هر چه بیشتر سفارش دهنده ها و غنی تر شدن ارزش هدیه میتواند متن یا عکسی ( حداکثر قطع A4) از سفارش دهنده دریافت و آنرا همراه با محصولات مشتری به آدرسی که مشتری خواسته است ارسال نماید . بازار گل اصفهان خدمات ویژه ای برای مدیران ، فروشندگان و بازاریابان که خواستار ارسال هدایا ، تقدیر نامه ، معرفی نامه و بروشور محصولات و خدمات خود ، همراه با گل های زیبا برای مشتریان خاص خود هستند. در گل گیفت توانایی ارائه این خدمات حتی به صورت فوری در سراسر شهر های بزرگ ایران فراهم شده است. سیستم یادآوری اختصاصی مناسب های بازار گل اصفهان ، جهت ثبت روزهای مهم و خاص جهت یادآوری آن به شما قبل از موعد آن است. لازم به ذکر است که تمام سرویس های سفارشی سازی بازار گل اصفهان جزء خدمات اصلی آن برای ارسال گل و صرفا این خدمات را جهت کسب هر چه بیشتر رضایت کاربران گرامی ارائه می دهد .
  • خسارت در هنگام حمل و نقل بازار گل اصفهان همواره تمام تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور با استفاده از نمایندگی های ما در سراسر ایران و جهان برسد. ما ، طراوت و تازگی گل های تحویل شده و نشاندن لبخند بر چهره مخاطب شما را به صورت ۱۰۰% گارانتی میکنیم . در صورتی که رضایت شما به هر دلیلی جلب نشد ، محصول شما تعویض یا مبلغ سفارش بطور کامل به شما بازمیگردد .
  • نقدها، نظرها، شکایات و سایر مطالب کاربران عزیز می توانند هر گونه نقد ، نظر ، پیشنهاد و سایر موارد را از طریق لینک شکایات و نظرات  و با وارد نمودن نام ، پست الکترونیکی و متن مورد نظر خود ، برای وب سایت بازار گل اصفهان ارسال فرمایید .
  •  سیاست قیمت‌‏گذاری در وب سایت بازار گل اصفهان ، مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. تمامی قیمت ها در فاکتور خرید مشتریان به همراه هزینه ارسال محصول مورد نظر محاسبه ، درج و به پست الکترونیکی معرفی شده از جانب کاربر ارسال خواهد شد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازار گل اصفهان هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بازار گل اصفهان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید